СЕО сайтів:  виведи свій сайт в ТОП пошукової видачі

050 183 00 87

Головна - > SEO просування сайту

ми працюємо

SEO просування сайту - це комплекс заходів, спрямованих на підвищення його позицій в пошуковій видачі за релевантними запитами. SEO є одним з найефективніших способів залучити на сайт цільову аудиторію та збільшити продажі.

Для підвищення позицій сайту в пошуковій видачі необхідно провести внутрішню та зовнішню оптимізацію.

Внутрішня оптимізація спрямована на поліпшення якості та зручності сайту для користувачів. Вона включає в себе такі заходи:

Зовнішня оптимізація спрямована на підвищення авторитетності сайту в очах пошукових систем. Вона включає в себе такі заходи:

SEO просування є довгостроковим процесом, який вимагає регулярної роботи. Однак, при правильному підході, воно може принести значні результати.

Основні переваги СЕО просування:

Якщо у вас немає часу або досвіду для проведення СЕО просування сайту самостійно, ви можете звернутися до наших спеціалістів.

Наші послуги та ціни

SEO продвижение

Пишіть або дзвоніть. Будемо раді допомогти!

 Відгуки

Aндрей

Проект: EURO-TECHNOLOGY

Работаем по СЕО более 2-х месяцев. Стараются, ранжируемся в ТОП-10 Google! Война внесла свои коррективы в работу, хотелось бы уже увидеть ребят в живую, а не по Телеграм. Спасибо

FAQ

1 SEO-оптимізація сайту?

Перший етап під час розкрутки з нуля – складання семантичного ядра сайту відповідно до ніші бізнесу й запитів користувача та розробка структури сайту. Надалі всі сторінки сайту наповнюються відповідним до тематики розділу та сторінки контентом з ключовими словами із семантичного ядра. Водночас важливо регулярно оновлювати контент на сайті, щоб пошукові системи «бачили» сайт. 

2 Що таке локальне СЕО?

 Результати локального СЕО пошуку відрізняються від звичайних результатів пошуку.

 Наприклад візьмемо запит "мебель для ванной".

 Спочатку Google покаже кілька відповідних рекламних оголошень, а потім безпосередньо так званий пакет локальних карт, який виділяє топ-3 зі списку компаній, зареєстрованих в Google My Business в локальному пошуку і відповідних запиту. І вже нижче розташовані результати органічного пошуку. 

  Така гіперлокальна видача – спосіб, за допомогою якого Google пов'язує пошук з відповідними компаніями, що знаходяться у безпосередній близькості до користувача, який звернувся із запитом. І звичайно, саме ці компанії з топ-3 гіперлокального пошуку отримають максимум кліків із видачі.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання. Звоніть: (050) 183 00 87