СЕО-оптимізація сайтів:           

виведи свій сайт в ТОП пошукової видачі

098 088 1702

Головна - > SEO просування

Послуги та ціни

SEO продвижение

Пишіть або дзвоніть. Будемо раді допомогти!

 Відгуки

Aндрей

Проект: EURO-TECHNOLOGY, 18.06.2022

Работаем по СЕО более 2-х месяцев. Стараются, ранжируемся в ТОП-10 Google! Война внесла свои коррективы в работу, хотелось бы уже увидеть ребят в живую, а не по Телеграм. Спасибо

FAQ

1 Що таке SEO?

SEO (СЕО) - це просування та розкрутка сайту в Інтернеті за допомогою регулярного наповнення сторінок сайту оптимізованим контентом, релевантним пошуковим запитам користувачів. Цей маркетинговий інструмент дозволяє просунути сайт на перші сторінки пошукової видачі й у такий спосіб залучити безкоштовний цільовий трафік. 

2 SEO-оптимізація сайту?

Перший етап під час розкрутки з нуля – складання семантичного ядра сайту відповідно до ніші бізнесу й запитів користувача та розробка структури сайту. Надалі всі сторінки сайту наповнюються відповідним до тематики розділу та сторінки контентом з ключовими словами із семантичного ядра. Водночас важливо регулярно оновлювати контент на сайті, щоб пошукові системи «бачили» сайт. 

3 Що таке локальне СЕО?

 Результати локального СЕО пошуку відрізняються від звичайних результатів пошуку.

 Наприклад візьмемо запит "мебель для ванной".

 Спочатку Google покаже кілька відповідних рекламних оголошень, а потім безпосередньо так званий пакет локальних карт, який виділяє топ-3 зі списку компаній, зареєстрованих в Google My Business в локальному пошуку і відповідних запиту. І вже нижче розташовані результати органічного пошуку. 

  Така гіперлокальна видача – спосіб, за допомогою якого Google пов'язує пошук з відповідними компаніями, що знаходяться у безпосередній близькості до користувача, який звернувся із запитом. І звичайно, саме ці компанії з топ-3 гіперлокального пошуку отримають максимум кліків із видачі.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання. Звоніть: (098) 088 1702